Cena nejlepší sportovec Benešovska roku 2013

Publikováno: 14. Ledna 2014
Autor: Petr Kronus

Vážení sportovní přátelé votické lukostřelby,

Benešovský deník společně s agenturou ČOK každoročně vyhlašují soutěž o nejlepšího sportovce Benešovska. V letošním roce byli do této soutěže nominování z více jak 120 sportovců Benešovska i votičtí lukostřelci, které zastupovalo v kategorii družstva mládeže, naše družstvo mladších žáků ve složení: Matyáš Starosta, Radek Trojášek, Filip Trachta a Natalie Kronusová.
V kategorii jednotlivců mládeže byla nominována Bára Kramperová.
Jak družstvo mladších žáků, tak i Bára byli díky svým dosaženým výsledkům nominováni do posledních pěti oceňovaných družstev či jednotlivců.
Během slavnostního večera, který proběhl 7.1. 2014 na hotelu Pošta v Benešově, byly naši lukostřelci vyhlášeni a oceněni za jednotlivá umístění. Bára Kramperová se umístila v silné konkurenci na krásném 5. místě. Družstvo mladších žáků se umístilo na vynikajícím 3. místě.
Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat všem našim oceněným lukostřelcům,ale také i jejich trenérům pánům Bohoušovi Spálenkovi, Petru Kronusovi, Karlovi Pětníkovi a Evě Spálenkové, kteří se nemalou měrou podílejí na přípravě naší mládeže v oddíle.

Děkuji Vám za pozornost a držte nám palce!