Přebor ČR žáků do 10 let v halové lukostřelbě

Publikováno: 19. Března 2013
Autor: Petr Kronus

Vážení sportovní přátelé votické lukostřelby,

V sobotu 16.3. 2013 proběhl v Chrástu u Plzně Přebor ČR žáků do 10 let v halové lukostřelbě. Jako každý rok se tohoto přeboru zúčastnila i výprava našich votických nejmenších lukostřeleckých nadějí. V kategorii žáků do 8 let nás reprezentovali Zdenda Kužel, Ríša Krejčí, Natálka Trojášková a Johanka Barrera. V kategorii žáků do 10 let nás reprezentovali Radim Švára, Kuba Mudra a Terezka Votavová.
Přebor se střílí jako běžný halový závod. Po odstřílení 20 sad se spočítají výsledky a je stanoveno konečné pořadí. Před závodem jsou také přihlášena družstva v obou kategoriích, do kterých bodují tři nejlepší střelci z družstva.
V soutěži jednotlivců se nejvíce dařilo Johance Barrera, která obsadila v kategorii žákyň do 8 let výborné 3.místo a Ríšovi Krejčímu, který ve své kategorii obsadil vynikající 2.místo a hezkým 4. místem je těsně pod stupně vítězů doplnila Natálka Trojášková. V kategorii družstev pak družstvo žáčků do 8 let obsadilo s nástřelem 1177 bodů výborné 2.místo. Dík za vzornou reprezentaci patří i všem ostatním, kteří v tomto závodě neobsadili místa na stupních vítězů, ale prezentovali se pěkným výsledkem a potěšili jak trenéry, tak i přítomné rodiče.
Závěrem nezbývá než si přát, aby se práce v klubu s těmito nejmenšími dařila a přinesla brzo další úspěchy.

Děkuji Vám za pozornost a držte nám palce!