Triumf mladých votických lukostřelců

Publikováno: 18. Října 2012
Autor: Petr Kronus

Vážení sportovní přátelé votické lukostřelby,

Jsem velice potěšen tím, že se s Vámi příznivci votické lukostřelby mohu podělit o velice čerstvou informaci z výsledkové listiny dlouhodobých soutěží družstev v žákovských a dorosteneckých kategoriích v terčové lukostřelbě.
Po zveřejnění oficiálních výsledků Českým lukostřeleckým svazem bylo potvrzeno, že družstvo žáků soutěžících v letošní sezóně v naší nejvyšší republikové ligové soutěži obsadilo vynikající 1.místo. Velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci patří těmto klukům: Michalovi Musilovi, Davidovi Štamfrovi, Filipovi Štamfrovi, a Tadeášovi Křížovi.
Pozadu však nezůstalo ani družstvo votických žáků „B“, kteří v soutěži Přeboru ČR, což je druhá nejvyšší soutěž u nás, obsadilo také vynikající 1. místo. Ti nás reprezentovali ve složení: Trojášek Radek, Starosta Matyáš, Homola Adam a Dalibor Vlk. Jejich umístění by za normálních okolností znamenalo, jasný postup do nejvyšší soutěže. Protože, ale nemohou střílet dvě družstva shodnou soutěž, přihlašujeme pro následující ročník toto družstvo v poněkud jiné sestavě do stejné soutěže, tedy republikového přeboru.
Již tak skvělou bilanci potrhli i naši střelci v kategorii Přeboru družstev dorostu ČR. Naše družstvo ve složení: Ondra Kotík, Martin Kotík, Aleš Král a Lukáš Vurm, podávalo v průběhu soutěže vyrovnané výkony, a po zásluze obsadilo také 1. místo. Tím si zajistili pro příští sezónu účast v I.lize oddílových družstev dorostu.
Závěrem si nezbývá než přát, abychom se se stejným komentářem mohli pochlubit i za rok. Přejme tedy našim mladým lukostřelcům hodně štěstí.

Děkuji Vám za pozornost a držte nám palce!


Kronus Petr
Lukostřelecký Klub Votice